Didi problema – išspręsta.

Pavasaris primena – saulė ruošia savo pasirodymą, o mes norime nudžiuginti mylimus akiniuočius, nes ją galėsite pasitikti pasipuošę saulės akiniais, ir ne šiaip saulės akiniais, o dioptrijomis patobulintais stiklais!

Dakaras on!

Galime džiaugtis ne tik pamišusiais draugais, bet ir įspūdinga kelione, kurioje tyliai ir garsiai šnabždėjome - esame visiems ir apie visus.

Moschino fronte – futurizmas!

SS18 ir jokio kuklumo - žalia šviesa futuristinei madai.

#valentineon

Pro namo, pažymėto antruoju numeriu, vartus žengė du ponai. Galėtum juos tiesiog vadintis dviguba vė, tačiau, atskirai dera kreiptis Vasariu ir Valentinu.

Kodėl tau reikia saulės akinių?

Šiandiena akiniai nuo saulės dažniau priimami kaip patraukli stiliaus forma nei praktinis įrankis. Be jokios abejonės, asmeninio..

Ar iškelsi rankas?

Žiema mėgsta grasinti įvairiais būdais, tačiau tik tu nuspręndi pasiduoti jai ar ne. Tikrai neverta stovėti iškėlus rankas ir laukti šilumos gūsio, kad ir vėl galėtum..

O taip atrodo mūsų Kalėdos

Mūsų kieme gyvena eglutės tarp daugybės lempučių. Viskas būtų šilta ir įprastai jauku, taip kaip nutinka per Kalėdas, tik tos eglutės pozuoja..

S0102 „Kai tu – mados magnetas“

Šį sezona Dior primena Paryžiau bohemą. Ikoniškas vardas ir elitinė šių mados namų elegancija atsispindi šių metų rudens ir žiemos kolekcijoje.