glasses on studija

Žvelgiantiems visomis kryptimis tik taip kaip norisi. Drįsta tik drąsūs, asmenybėmis vadinami. Sekantiems tuos, kas raudonu kilimu žingsniuoja ir tiems, kas vertina garsių vardų kokybės ir stiliaus įdirbį. Tik išvydę šviesą ir klasika vadinami modeliai. glasses on akiniai – Jūsų stiliaus vedliai.

Kiekvienas vardas turi istoriją, kuri dažniausiai lieka nutylėta. glasses on idėja gimė tėvo galvoje, o buvo įgyvendinta sūnaus rankomis. Sapne matytos spalvos ir pripažinimas, kad jos ir norai veda pirmyn. Veidai pristato, veidai leidžia prisistatyti ir nutyli tai, ką norisi nutylėti. Jie lieka ištikimi kaip ir mūsų nuolat dirbantys akių ir mados specialistai. Optikos studija – glasses on, tai korekcinių ir saulės akinių namai. Visada pirmi, visada pirmus lydintys.

Mes dirbame:

I-V: 10-19 val.
VI: 11-18 val.
VII: 12-17 val.

Komandos stilistės padės išsirinkti geriausiai jūsų asmenybę pabrėžiantį modelį.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.
Sutinku Sutinku su visais šios interneto svetainės slapukais. Nesutinku Suprantu, kad kai kurie slapukai būtini, norint naudotis šia interneto svetaine, tačiau nesutinku su slapukų, renkančių su tuo nesusijusią informaciją, naudojimu.
Sutinku Nesutinku