Mes galime daugiau

Mūsų optikos studija gali pasigirti ne tik žymių dizainerių naujausiomis akinių tendencijomis, bet ir plačiausia akinių lęšių pasiūla Vilniuje bei profesionalių specialistų komanda.

„Glasses on“ studijos optometrininkė dirba su pažangia oftalmologine įranga „Nidek“, kurios pagalba yra parenkama korekcija akiniams ir kontaktiniams lęšiams. Brangindami Jūsų laiką naudojame inovatyvią papildomą techniką, kuri suteikia galimybes akių patikrą atlikti greičiau ir tiksliau. Mūsų tikslas – teikti aukščiausios kokybės paslaugas, kurios atitiktų kiekvieno kliento poreikius ir sukurti glaudžius abipusius santykius.

Nuolatinis komandos tobulėjimas užtikrina, kad informacija apie naujausius produktus pasieks Jus pirmus.

Darbo laikas:
I-V: 10-19 val.
VI: 11-18 val.
VII: 12-17 val.

Akių patikra
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.
Sutinku Sutinku su visais šios interneto svetainės slapukais. Nesutinku Suprantu, kad kai kurie slapukai būtini, norint naudotis šia interneto svetaine, tačiau nesutinku su slapukų, renkančių su tuo nesusijusią informaciją, naudojimu.
Sutinku Nesutinku