Mes galime daugiau

Akys yra nuolatos atsidavusios vesti jus plačiais horizontais, tad nusipelno didžiausio įmanomo rūpsečio. Regėjimo testas gali padėti aptikti įvairius akių sutrikimus, dar prieš jiems įsitvirtinant, todėl rekomenduojame akių patikrą atlikti bent kartą per  metus.

Pažanga optikos technologijose

„glasses on“ optikos studijos optometrininkė dirba su pažangia oftalmologine įranga „NIDEK“. Refraktometro pagalba yra išmatuojama akies ir ragenos optinės galios. Foropteris pagreitina akinių ir kontaktinių lęšių stiprumo parinkimą, suteikia galimybę atlikti daugybę papildomų regos testų, todėl tyrimas tampa objektyvesnis ir tikslesnis. Pupilometro pagalba tiksliai išmatuojamas tarpvyzdinis atstumas. Icare bekontakčiu tonometru – matuojamas akispūdis (procedūra rekomenduojama Glaukomos profilaktikai)

Papildoma įranga

Brangindami Jūsų laiką naudojame inovatyvią papildomą techniką, kuri suteikia galimybę akių patikrą atlikti greičiau ir tiksliau.
Dioptrimetras leidžia išmatuoti turimų akinių stiprumą, o iPad su visuReal programa suteikia galimybę automatiškai ir tiksliai išmatuoti įvairias centravimo vertes, kurios užtikrina puikią optinę kokybę individualiais atvejais.

Mūsų tikslas – teikti aukščiausios kokybės paslaugas, kurios atitiktų kiekvieno poreikius ir sukurtų glaudžius abipusius santykius. Kiekvienos, unikalios akys yra saugios mūsų optometrininkės Raimondos priežiūroje.
Didžiuojamės ne tik žymių dizainerių naujausiomis akinių tendencijomis, bet ir plačiausia akinių lęšių pasiūla  bei profesionalių specialistų komanda, kurie Jūsų akių istorijai skirs ypatingą dėmesį.

Paslaugos ir įkainiai:

Refrakcijos nustatymas ir korekcijos parinkimas akiniams
(tolumui, skaitymui, darbui su kompiuteriu, ofisiniai, progresiniai) – 10 Eur

Refrakcijos nustatymas ir korekcijos parinkimas kontaktiniams lęšiams
(toriniams, multifokiniams) – 10 Eur

Apmokymas naudotis kontaktiniais lęšiais – 5 Eur

Akispūdžio matavimas bekontakčiu tonometru – 5 Eur

*Akių patikra atliekama asmenims nuo 18 metų.

Registracija akių patikrai:

Telefonu: +370 633 60123
El. paštu: hello@glasseson.lt
Akių namuose, Vokiečių g. 9, Vilnius.

Darbo laikas:
I-V: 10-19 val.
VI: 11-18 val.
VII: 12-17 val.

Akių patikra